Telefon: +90(537) 842 2603

  

Kamera Sistemleri

KAMERA SİSTEMLERİ

 

Birçok insan kamera sistemi neden gereklidir diye düşündüğünde sadece suç görüntülerini göz önünde bulundurur. Bu tatbiki de kamera sistemlerinin mağaza için çok önemli bir faydasıdır ancak sadece fayda ile sınırlı değildir.

Ancak araştırmalar şirket içi zaman kayıplarının , soygunlardan çok daha fazla maddi zarar yarattığını ortaya koymaktadır. Maddi duran varlık çalınması burda sözkonusu olan konulardan çok azını oluşturmaktadır. Dikkatisizlik, müşterilere ilgisizlik, zamanında giriş çıkış yapmama konuları çok daha fazla maddi kayıp oluşturabilmektedir.

 

.

 

 

Termal Kamera Sistemi.

 

 

 

Dahua Termal kamera Corona "Covid - 19" virüsünün bilinen en yaygın belirtisi vücut ısısı artışıdır. Hizmetlerin durdurulması zor olan hava alanları, Avm plazalar,,askeri kurumlar, devlet daireleri, sağlık servisleri, fabrikalar, iş merkezleri, ve alışveriş merkezleri gibi toplu giriş çıkışların olduğu alanlarda insan vücut ısısının tespitinde en kolay yöntem termal kameralardır.
Dahua  Termal Vücut Isısı Tarama Çözümleri toplumun güvenliğinin korunmasında nasıl yardımcı olur?Temassız uzak mesafelerden ateş ölçümü ile virüslerden uzak kalın.İşletmenizi koruyun.

 

AHD KAMERA SİSTEMLERİ   

           

 

DVR KAYIT CİHAZLARI.

 

 

TRAR-683223-16HDN

 

DVR Kayıt cihazları uzun süreli kayıt tutabilen ve 8 adet hard diskle desteklenerek 1 yıla yakın kayıtları firmanız bünyesinde tutabilirsiniz. Daha çok okullar da ,üniversiteler de,Avm, emniyet ve güvenlik gerektiren yerlerde çok kullanılmaktadır.

 

KAMERA SİSTEMİNİN EKİPMANLARI.?

 

Kamera, lens, ayak, muhafaza, kablo, monitör, kayıt ve izleme cihazı ve diğer aksesuar / malzemelerden oluşan, kameralardan alınan görüntülerin ekranda izlenmesini, görüntülerin kaydedilmesi, kayıtlı görüntülerin oynatılması, uzaktan izlenmesi ve benzer diğer işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan ürün - hizmet birleşimine kamera güvenlik sistemi denmektedir.

 

 

Neden Güvenlik Kamera  sistemi?

 

Güvenlik nedir? kişi, kurum ya da kuruluşların içeriden veya dışarıdan gelebilecek tehtit, taciz, sabotaj, yangın gibi olaylara karşı alınacak tedbirler zincirine denir.

Güvenlik türleri

Fiziki güvenlik : Fiziksel güvenlik saldırganların bir tesise, kaynağa veya fiziksel bilgiye ulaşmalarını engellemek veya caydırmak amaçlı alınan önlemlerdir.

Bilgi (İstihbarat) güvenliği : Bilgi güvenliği yazılı, sözlü veya elektronik ortamdaki bilginin korunması ve doğru bilginin, doğru zamanda, doğru kişiye ulaştırılmasıyla ilgilenir.

Bilişim güvenliği : Bilişim aygıtlarının kullanımından doğabilecek riskleri ve tehlikeleri inceleyen bilişim teknolojisi dalıdır.

İnsan güvenliği : Ulusal güvenlik, Egemenlik ve İnsan hakları alanında ortaya çıkan kavramsal bir sorunu belirten uluslararası ilişkiler terimidir.

Gıda güvenliği : İki kavramı belirtmektedir.

Uluslararası ilişkiler alanında insanların açlık veya kıtlık durumunda bulunmamasını belirtir.

Yiyeceklerin üretim aşamasından son tüketiciye ulaşmasına kadar geçen sürede gıdanın insan sağlığına uygun şartlarda üretim, depolama, paketleme ve taşımasının yapılmasıdır.

 

 

960P Çözünürlük

◆ 1 Hidden LED

◆ Sabit Lens: 3.6mm F1/4"/56.14 Image Sensör

◆ 64GB SD Kart Desteği

◆ İki Yönlü Ses

◆ Wi-Fi Üzerinden (kablosuz) Görüntü Aktarımı

 

Kameram Kurumsal ise birbirinden çok uzak şehirlerde şubesi bulunan işletmeler için ideal bir çözümdür. Bu sistem sayesinde çalışanlarınızın işe giriş çıkış saatleri ve verimliliğini de denetleme imkanı bulabilirsiniz.Kameram hizmetinin kurulumu için size tek gereken şey ise sadece bir internet bağlantısıdır. Kameram kurulumu yapılan kameraların görüntüleri, kuruldukları lokasyonda herhangi bir kayıt cihazı olmadan internet üzerinden merkezi bir sunucu üzerine kaydedilir. Bu teknoloji ile olası bir hırsızlık veya yangın durumunda kayıtların kaybolmasının önüne geçilmiş olur. Kurumda farklı yetkilerdeki kişiler, kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreleri ile Kameram sitesine bağlanarak görüntüleri diledikleri zaman bilgisayarları ya da mobil cihazları aracılığıyla kolaylıkla izleyebilirler.Web sitesi üzerinde kaydedilen görüntüleri kayıt tarihine göre listeleyebilir veya kayıt saati ya da gününe göre arama yapılabilirler. Dahası dilerlerse kaydedilen bu görüntüleri klipler halinde bilgisayarlarına ya da harici belleğe kopyalayabilirler. Kameram sisteminde kullanılan kameralar hareketi algılayıp kayda başladığı anda, kurum yetkililerine otomatik olarak gönderilen e-posta mesajlarıyla bilgi verilir.Kurumdaki yetkili dilerse sisteme bağlanarak görüntüleri canlı olarak da takip edebilir; cep telefonu ya da bilgisayarı aracılığıyla bu görüntülere her yerden ulaşabilirler.

Kamera Sisteminiz HD serisi Olup Sistem 1 Ay Kadar Kayıt Kapasitesine Sahiptir. Dilerseniz Kameralarınıza Ses Çipi Taktırıp Canlı Olarak Sesleri Dinleyebilir ve Gerçek Zamanlı Ses Kaydır Yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan ve Bilgisayarınızdan Güvenlik Kameralarınızı Canlı Olarak izleyebilir Ayrıca Bilgisayarınızdan Kamera Kayıtlarını Kopyalayabilirsiniz.

Kamera  Sisteminde Faliyet Gösterdiğimiz İller….

Kamera sistemi-Güvenlik kamera sistemi-Kamera sistem fiyatı-Kamera sistemleri-kamera sistemi programı-Ahd kamera sistemi-ahd kamera fiyatı-ıp kamera sistemi-ıp kamera fiyatı-güvenlik kamera sistem fiyatı-kamera  kayıt  cihazı-kayıt cihazı fiyatı-dauha kamera sistemi-cenova kamera sistemleri-neutron güvenlik kamera sistemleri- en ucuz kamera sistemi-en iyi kamare sistemi-en ucuz kamera sistemleri-güvenlik kamera sistemleri parmak izi alma cihazı fiyatları-parmak izi personel takip programı fiyatı-personel takip sistemi yüz tanıma-personel takip sistemi programı-en iyi personel takip sistemi- parmak izi cihazı-en iyi personel yüz tanıma sistremi-parmak izli personel takip sistemi fiyatı-personel takip sistemleri-personel takip sistemi nedir-personel devam kontrol sistemleri-personel geçiş kontrol sistemleri-geçiş kontrol sistemleri-personel takip sistemi yüz tanıma-yüz tanıma sistemi fiyatları-personel takip sistemi yüz tanıma-yüz tanıma sistemi fiyatları-parmak izi personel takip programı fiyatı-kamera sistemi Ankara-Sincan-Polatli-Ostim-Baskent-Bursa-Denizli-Malatya-Bilecik-Konya-Kayseri,Adana-Antalya-Adapazari-izmit-Konya-cerkezkoy-Edirne-Tekirdag-Corlu-Kütahya-Kıbrıs-Elazıg-Nigde-Canakale-Tarsus-Sivas-Zonguldak-Sinop-Yalova-Bandırma-Istanbul-Kartal-Gebze-Tuzla-Maltepa-Umraniye-ikitelli-Beylikduzu-Hadımköy-Kırac-Trabzon-Erzurum-kars-Adıyaman-Diyarbakır-Gaziantep-kahramanmaras-Manisa-Eskisehir-Tokat-Nevsehir-kırsehir-kilis-Hatay-Karaman-Batum-Yozgat-Bilecik-Aksaray-Ordu-Bolu-Afyon-Usak-Silivri-Kocaeli-Karabük-İzmir-Cigli-Tire-Buca-Kemelpasa-Torbali-ödemis-Mugla-Bodrum-Aydın-Gaziemir-Menemen-Kınık-Bergama-Azerbeycan-Mersin-Erzincan-Sinop-Samsun-Kastamonu-düzce-sanlıurfa-hatay-burdur-Amasya-isparta