AREL ZAMAN KONTROL

Access Kontrol Sistemleri

Fabrika, iş yeri, özel ve kamu kurumlarında, okul, yüksek katlı çeşitli amaçlı merkezlerde ve buna benzer yüksek geçiş güvenliği istenen noktalarda insanların giriş ve çıkışlarını kontrol altına alınması için geçiş kontrol sistemlerine ihtiyaç duyulmuştur. Access Geçiş kontrol sistemleri işyerinizde kontrol edilmesi istenen bir bölümden geçmesine izin verdiğiniz özel ya da görevli kişilerin dışındaki kişilerin geçiş yapmasını önler. Access kontrol sistemi güvenliği en üst seviyede tutmak için kontol altına almak istedikleri yerleri access kontrol sistemi ve programı sayesinde ,belirlediği ve yetkilendirdiği kapıları açmak için kurulup rapor şekilde alabildiğiniz gibi girişini de engelleyebilirsiniz.acces kontrol cihazları,fiyatı,fiyatları,modelleri ve seçenekleri ile www.arelzaman.com da

Access kontrol sistemleri nerelerde kullanılır?

Access kontrol sistemi Güvenliğin önemli olduğu alanlarda tüm kapı ve giriş çıkış alanlarının kontrolü, Access kontrol sistemleri ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Özellikle yönetim binaları, ofisler, plazalar, fabrikalar, hastaneler, laboratuvarlar başta olmak üzere birçok alanda rahatlıkla ve kolaylıkla kullanılabilmektedir. Kurulan Access kontrol sistemi sayesinde tüm giriş çıkışlar, tarih, saat ve kişi olarak tüm bilgileri raporlanabilmekte ve herhangi bir sorun ya da güvenlik açığı sonucunda bu bilgiler oldukça işe yaramaktadır. Güvenli bir kontrol geçiş sistemi olduğu için sık tercih edilen kontrol sistemleri içinde yer almaktadır.

Geniş Kullanım Alanı

Apartman Kapı Giriş Sistemlerinde

Devlet daireleri, kamu kurum ve kuruluşlarında otomatik Kapı Kontrol geçiş sistemlerinde

Otoparklarda ve Turnikelerde

Bariyer Sistemlerinde

Kullanıldığı Alanlar
  • Hem anahtarlık hem kart hemde şifre ile kapıyı otomatik açabilirsiniz. Tüm aparmtmanlarda, dairelerde, resmi kurumlarda hastanelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında.
  • Birden fazla anahtar taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırır.
  • Kötü hava koşullarında anahtar arama zorluğunu ortadan kaldırır.
  • Karanlık ortamlarda anahtarı kilide sokmaya çalışmaktan kurtarır.
  • Anahtar teslim edilemeyecek küçük çocuklarınızın okul dönüşlerinde zile de yetişemiyorsa kapıda kalma riskini ortadan kaldırır.
  • Apartman kapılarının açık bırakılmasının önlenmesi tüm güvenlik ve açma sistemleri ile paralel çalışabilme özelliğine sahip olması.
  • Yüksek hafıza kapasitesi ile kat ve daire sayısı yoğun binalarda kullanım avantajı.
  • Bina girişi ve çıkışı için çift yönlü kullanım.
  • Tek göstergeç ile kodlaması yapılan tüm kapıları açabilme.
  • Göstergeçin 10-15 cm etki alanı ile cüzdanınızdan çıkartmadan kapıyı açabilirsiniz.