AREL ZAMAN KONTROL

Üye Takip Sistemleri

Spor salon Üye Takip Sistemleri Başta Spor Merkezleri Olmak Üzere, Dernekler, Kulüpler ve Çeşitli İşletmelerde Kullanılan,hangi üyenin hangi alanı ne kadar süre ile kullandığını raporlamak için kullanılan sistemdir. Üyeleri Bilgisayar Ortamında Takip Edebileceğiniz Çeşitli Yetkiler Yada Kısıtlamalar Barındıran Turnike ve Yazlım Destekli Bir Geçiş Kontrol Sistemdir. Spor Salonu Üye Takip Sistemleri işletme sahiplerine üye takibi konusunda birçok kolaylık sağlamaktadır.Üyelerin haftalık aylık hakları ve para akışını üye takip yazılım üzerinden takip edilebilir.

Üye Geçiş Turnike sistemleri

Spor Merkezi Sistemlerin’de Kullanılan Turnikeler İle Üyelerin Geçiş Kontrol Noktası Belirlenir.Üyeler Kendilerine Özel Baskısı Yapılmış Kartlarını Okutur Ve Geçiş Yetkileri Var İse Spor Salonuna Giriş Yapabilir. Spor Salonlarında İşletmeye Özel Farklı Özellik ve Görsellikte Turnike Seçimi Yapılabilir. Genellikle Orta ve Küçük Spor Salonları için Paslanmaz Çift Ayaklı Tripot Turnikeler Tavsiye Edilmekle Birlikte, Büyük Spor Merkezlerinde İsteğe Bağlı Olarak VIP Turnikeler Kullanılabilir.Üye Sayısı Ortalama 500′ü Geçmeyen Spor Merkezlerinde Tek Turnike Kullanmak Suretiyle Hem Girişi hem Çıkış Yapılabilir. Daha Elit ve Kalabalık Olan Mekanlarda Spor Salonu Sistemi İçin Vıp Turnikeler Seçilebilir.

Üye Takip Kartlı Sistemler

Spor Merkezi Sistemleri ‘nde Kullanılan Ekipmanlardan Biride Kart Okuyucu Terminallerdir.Geçiş Turnikesi Üzerine Monte Edilir ve Üyeler Turnikeden Geçmeden Önce Kendilerine Verilen Üye Kartlarını Turnikeye Okuturlar. Kart Okuyucu Şayet Üyenin Yetkisi Var İse Turnikeye Kontak Verir ve Turnike Kolları Serbest Konuma Gelip Geçiş Yapılır. Spor Salonu Sistemi’nde Kullanılan Kart Okuyucular Online Çalışarak Yazılımın Bulunduğu Ana Ekrana Üyenin Resmini ve Kalan Kontörünü Bildirir. Üyenin O Güne Yada Saate Ait Geçiş Yetkisi Yok İse Yine Ana Ekranda Üyenin Resmi İle Birlikte Geçiş Yetkisinin Olmadığı Bilgisini Verir.

  • Her üye için ayrı süre tanımlaması (kısıtlama)
  • Fotoğraflı online üye kontrolü
  • Üyeye özel diyet programı hazırlanması
  • Vitamin bar uygulaması ( spor salonu içi satış modülü)
  • Kişiye özel gelişim takip formu vs.
  • Sınırsız üye kaydı.
  • Uyelerin Turnike den geçiş hakkı var mı? yok mu? yazılım sayesinde öğrenebilme,